Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pracovní oděvy PRAHA

Pracovní oděvy PRAHA

picha_logo_.jpgHledáte pro Vaši firmu vhodné pracovní oděvy? Praha je sídlem Vaší firmy nebo v Praze pracujete? Naše prodejna Praha a velkoobchodní prodejní sklad na pracovní oděvy Praha 3 je v blízkosti centra (Žižkov) a přesto zde vždy bez problémů zaparkujete.

Potřebujete pracovní oblečení nebo ochranné oděvy do náročných podmínek nebo chcete profesní oděvy, které by skvěle reprezentovaly Vás nebo vaši firmu na veřejnosti? U nás v obchodě s pracovními oděvy v Praze si určitě vyberete kvalitní a moderní ochranný oděv, který splňuje vysoké nároky na funkčnost a trvanlivost.

praha_1.jpg

Potřebujete nepromokavé pracovní oděvy nebo zimní oděvy na práci a na volný čas? Přesvědčte se, že Vám máme co nabídnout a že pracovní oděvy, které nabízíme na internetu, jsou dostupné i v našem obchodě v Praze, Mělníku i Sedlčanech.

Montérkové soupravy, pracovní kalhoty a pracovní oděvy Vám opatříme logem nebo názvem Vaší firmy. Potisk nebo výšivka loga je běžný způsob, kterým zajišťujeme pro naše zákazníky označení jejich pracovních oděvů.

praha_2.jpg

Pokud si nevyberete pracovní oblečení z naší nabídky hotových výrobků, nebo máte vlastní vzor na firemní pracovní oděvy, potom nás můžete oslovit s poptávkou na zakázkovou výrobu pracovního oblečení. Šití pracovních oděvů zajišťujeme vlastní výrobou podle požadavků zákazníků nebo Vám pomůžeme vyvzorovat firemní pracovní oděvy v souladu s vaším manuálem, firemní barvou atd. Jsme si totiž plně vědomi toho, že pracovní oděv je součástí firemní identity a sdruženého firemního designu.

Kde nás najdete?

PÍCHA Safety, s.r.o. 

V okruží 2158, 130 00 Praha 3 - Žižkov (otevřeno 7:30-17:00)
Telefon a mobil: 266313167, 777127833, 602127833
Email:
info@oopp.cz eShop: www.oopp.cz

Mapa

 

praha_6.jpg

praha_5.jpg